אינדקס פסיכומטרי ולימודים גבוהים - כל האתרים, כל המבחנים וכל העזרים באינטרנט!


תוצאות פסיכומטרי

תוצאות הפסיכומטרי מגיעות בדרך כלל אחרי שלושה שבועות. לעיתים התוצאות מתעכבות מעט, בעיקר במועדים גדולים (כמו מועד אפריל ומועד דצמבר) או בתקופות של חגים (משרד "ממשלתי" - לא עובדים בחג...)

את התוצאות תקבלו בדואר, ואפשר לקבל אותם גם באתר של המרכז הארצי, או באתר פסיכו.

ניתן לערער על הציון, אך הסיכוי לשינוי הציון נמוך מאוד, שכן הבדיקה נערכת בצורה ממוחשבת על ידי סורק אופטי.

לאחורנה עבר חוק חדש בכנסת הדורש שקיפות של הפסיכומטרי, ומחייב את המרכז הארצי לפרסם את הבחינה ואת התשובות (עד עכשיו זה תמיד נשאר חסוי), כך שכל אחד יכול לבדוק את הבחינה שלו (אם הוא זוכר מה הוא ענה בכל שאלה) ואם לדעתו יש בעיה בציון הוא יכול לערער.

אנחנו נחפש, נבדוק, נשווה ורק אז נמליץ על מקורות המידע הטובים ביותר!


לימודים לתואר ראשון לימודים לתואר שני ולימודי דוקטורט, לימודי תעודה, לימודי המשך, לימודי חינוך והוראה, לימודי תעודה ומקצוע, טכנאים והנדסאים, מכינות, בגרות ופסיכומטרי, לימודים בחו"ל, לימודי העשרה ופנאי. לימודי מנהל עסקים וכלכלה, לימודי הנדסה, לימודי מדעי המחשב, לימודי מדעים, מחשבים, לימודי מדעי הרוח, לימודי אדריכלות, לימודי אומנויות ועיצוב, לימודי מדעי החיים, לימודי רפואה בריאות, לימודי מדעי החברה, משפטים, לימודי חינוך והוראה, הנדסה, מדעי ההתנהגות, תקשורת, שיווק וניהול, שיווק ופרסום,

חינוך, עיצוב ואדריכלות, טכנאים והנדסאים, לימודי תעודה, לימודי רפואה משלימה, פנאי והעשרה, לימודים בחו"ל. ספריית המקצועות, מבחן התאמה למקצוע, מידע על בגרות, פסיכומטרי, מחשבון קבלה, ימים פתוחים, פורום ייעוץ והכוונה, מידע למשתחררים.
© כל הזכויות שמורות, אין להעתיק ללא אישור חתום מבעל האתר.  עורך דין